Баннер
Баннер

Профспілка


Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Вчителі

Список вчителів ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського»

ПІБ

Дата

народження

Категорія, звання

Навчальний заклад,

рік закінчення

Працює в закладі з...

Який предмет викладає

1

Скорич Сніжана Іллівна

16.12.1976

вища,  «методист»

ОДУ

ім. І.І. Мечникова,

1999

2004

історія, правознавство

2

Кара Наталя Василівна

27.05.1971

вища,

«методист»

Шуменський ВПІ ім. К.Преславского,

1993

1994

болгарська мова

та література

3

Татаринцева Олена Костянтинівна

24.04.1979

І

ОНУ ім. І.І.Мечникова, 2001;

Ізмаїльський ДГУ,  2009

2011

хімія

4

Сакали Лілія Іллівна

02.04.1969

вища,

«старший учитель»

Ізмаїльський  ДПІ,

1990

2007

основи  здоров’я, етика

5

Ангелуцова Тетяна Георгіївна

15.09.1972

І

Ізмаїльський  ДПІ,

1994

2007

 

початкові класи та математика

6

Скорич Вадим Дмитрович

02.08.1976

вища

ОДУ ім. І.І. Мечникова,

1999

2004

історія, "Людина і світ"

7

Авдєєва Людмила Петрівна

25.07.1946

вища,

«методист»,

відмінник освіти

Ізмаїльський  ДПІ

1968

1994

англійська мова,

країнознавство

8

Сєрова Наталя Борисівна

18.11.1959

вища

Чітінський ГПІ

1981

2005

англійська  мова

9

Кисса Наталя Петрівна

18.08.1980

ІІ

Ізмаїльський ДГУ

2003

2003

англійська мова

 

10

Попаз Марина Володимирівна

05.03.1981

ІІ

Ізмаїльський ДГУ

2003

2003

англійська  мова

11

Арабаджи Віолета Дмитрівна

19.04.1986

спец

Ізмаїльский ДГУ

2008

 

англійська  мова

12

Бондаренко Христина Леваївна

30.05.1987

спец

Ізмаїльський ДГУ

2010

2011

англійська  мова

13

Чєбан Юлія Сергіївна

10.07.1989

спец

Південноукраїнський педагог. унів.

ім. К.Д. Ушинського, 2011

2012

англійська  мова

14

Єфімова Ольга Семенівна

10.04.1982

І

Ізмаїльський  ДПІ

2004

2006

українська мова і літературара,

15

Мерет Наталя Іванівна

22.09.1979

ІІ

Ізмаїльський ДПІ

2002

2004

українська мова і література.

світова літ-ра

16

Крук Олена Миколаївна

19.03.1984

спец

Тернопільський ПУ, 2007

2012

українська мова і література,

світова літ-ра

17

Ніколова  Ганна Дмитрівна

09.09.1945

вища,

«методист»,

відмінник освіти

Тираспольський  ПІ

1967

1993

російська мова

18

Арнаутова Наталя Анатоліївна

12.07.1979

І

Ізмаїльський ДПІ

2001

2001

болгарська мова

19

Колєва Олена Анатоліївна

13.09.1990

спец

ОНУ ім. І.І. Мечникова,

2012

2012

українська мова, література, світова література

20

Колєва Олена Іванівна

21.08.1957

вища

«старший учитель»

ОНУ ім.І.І. Мечникова,

1982

1991

географія, економіка, природознавство

21

Шамшуріна Віра Олександрівна

16.03.1954

вища,

«старший учитель»

Удмуртський  ДУ 1980

1990

біологія, хімія, природознавство

22

Химич Ольга Василівна

04.09.1985

ІІ

Одеський  ПІ ім. К.Д.Ушинського,

2008

2008

фізика, астрономія, математика

23

Каражова Христина Іванівна

18.10.1988

спец

Ізмаїльський ДГУ,

2011

2011

інформатика, технології

 

24

Цабій Наталя Іллівна

14.08.1951

вища,

«методист»

Тираспольський  ПІ,

1974

2002

математика

25

Шенков Віктор Анатолійович

09.05.1969

І

Одеський ПІ ім. К.Д.Ушинського,

1996

2000

математика

26

Касса Світлана Іванівна

09.04.1991

спец

Ізмаїльский ДГУ

2013

2013

початкові класи

27

Македонська Надія Олексіївна

14.09.1979 ІІ

Ізмаїльский ДГУ

2002

2013 українська мова, світова література

28

Шенкова Ріта Іванівна

12.04.1946

вища,

«методист»

Ізмаїльський  ДПІ

1972

2001

початкові. кл,

вихователь ГПД

29

Тимар Алла Миколаївна

16.03.1980

ІІ

Ізмаїльський ДПІ

2002

2003

початкові  кл.

30

Кулинська Тамара Іванівна

03.08.1969

І

Ізмаїльський ДПІ,

2001

2010

початкові  кл.

31

Варімез Катерина Іванівна

24.01.1972

вища

Ізмаїльський ДПІ

1994

2002

початкові  кл

32

Клименко Лаура Олександрівна

11.08.1973

І

Ізмаїльський  ДПІ

1994

2002

початкові  кл

33

Бочевар Світлана Павлівна

15.03.1974

І

Ізмаїльський  ДПІ

2005

2007

початкові  кл

34

Ліфашина Алла Іванівна

19.09.1976

ІІ

Ізмаїльський  ДПІ

1999

2010

початкові  кл

35

Булгаров Анатолій Ілліч

13.02.1949

І

"старший учитель"

Одеський ПІ ім. К.Д.Ушинського

1970

1971

фізична культура

36

Гріченлі Лідія Петрівна

24.04.1963

І

Ізмаїльський ДПІ

2006

2002

фізична культура,

37

Паламарчук Валерій Миколайович

29.05. 1970

спец

Ізмаїльський ДГУ

2012

2012

фізична культура,

Захист Вітчизни

38

Русєва Олена Георгіївна

16.06.1992

мол. спец

Білгород-Дністровське педагог. училище, 2012

2012

музика

39

Турчинов Володимир Сергійович

18.02.1987

спец

Ізмаїльський ДГУ

2010

2012

трудове навчання

 

40

Балан Алла Сергіївна

08.07.1990

спец

Ізмаїльский ДГУ

2007

2012

образ. мистец. художня культура

41 Богдєва Наталя Георгіївна 12.01.1975 І

Ізмаїльський  ДПІ

1994

2003 болгарська мова
 
Болградская гимназия им. Г.С. Раковского, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting